Venujte Valentínku od www.stastnychrbat.sk 😉

Určite tým spôsobíte svojej lepšej polovičke radosť


Vážení klienti, uvedumejeme si, že Valentín je iba raz do roka, a na takúto príležitosť je potrebné čosi špeciálne.

Pripravili sme pre Vás preto ponuku výnimočnej kombinácie relaxačnej masáže spojenej s thaiskou reflexnou masážou (podľa preferencie chodidiel, alebo rúk).

Aby si mohl vybrať naozaj každý, ponúkame nasledovné varianty:

60 minútova masážna Velentínka

Obdarujte svoju partnerku/partnera na Valentína touto masážnou Valentínkou od www.stastnychrbat.sk. Táto limitovaná ponuka obnáša 30 minút thaiskej reflexnej masáže rúk, kde ich prostredníctvom dôjde pôsobením na reflexné zóny na dlaniach prstoch a zápastiach k príjemnému ovplyvneniu celého tela a mysle. Ďalších 30 minút následne Vaša milovaná polovička zažije masaž chrba a šije, takže sa k Vám vráti zrelaxovaná a v dobrej nálade :). Touto Valentínkou ju určite veľmi potešíte!


www.stastnychrbat.sk Vám navyše túto 60 minútovú masážnu Valentínku prináša teraz v skvelej cene iba 40 EUR.

90 minútová luxusná masážna Velentínka


Obdarujte svoju partnerku/partnera na Valentína touto luxusnou masážnou Valentínkou od www.stastnychrbat.sk. Táto špeciálna limitovaná ponuka obnáša 45 minút thaiskej reflexnej masáže rúk, kde ich prostredníctvom dôjde pôsobením na jednotlivé reflexné zóny na dlaniach, prstoch a zápästiach k príjemnemu ovplyvneniu celého tela a mysle. Ďalších celých 45 minút následne Vaša milovaná polovička zažije relaxačnú masáž chrba a šije, takže sa k Vám vráti zrelaxovaná a v dobrej nálade :). Túto Valentínku Vám určite nikdy nezabudne!


www.stastnychrbat.sk  Vám navyše túto 90 minútovú luxusnú masážnu Valentínku prinaša teraz v skvelej cene iba 60 EUR.

120 minútová VIP masážna Velentínka


Ukážte jej/mu, že je pre Vás skutočne VIP! Obdarujte svoju partnerku/partnera na Valentína touto luxusnou VIP masážnou Valentínkou od www.stastnychrbat.sk. Táto špeciálna limitovaná ponuka obnáša plných 60 minút thaiskej reflexnej masáže rúk, kde ich prostredníctvom dôjde pôsobením na reflexné zóny na dlaniach, prstoch a zápästiach k príjemnému ovplyvneniu celého tela a mysle. Ďalšich celých 60 minút následne Vaša milovaná polovička zažije luxusnú VIP masáž chrbta a šije, takže sa k Vám vráti zrelaxovaná a v dobrej nálade. Takúto skvelú Valentínku Vám určite nikdy nezabudne!


www.stastnychrbat.sk Vám navyše túto 120 minútovu luxusnú VIP masážnu Valentínku prináš teraz v skvelej cene iba rovných 80 EUR.